Afscheid Corrie van den Hout

Afscheid Corrie van den Hout

  • Datum:
    18 december 2023
In de ALV van afgelopen november 2023 is afscheid genomen van Corrie van den Hout als bestuurslid van RKDSV. Het bestuur had al eerder intern Corrie bedankt voor haar geweldige bijdrage.
 
Corrie is vanaf 2016 bestuurslid geweest van RKDSV. Corrie heeft ontzettend veel gedaan voor onze vereniging. Ze was verantwoordelijk voor alles m.b.t. de wedstrijden en het wedstrijdsecretariaat, de e-mail, de contacten met de KNVB en de ledenadministratie. Maar eigenlijk op de achtergrond voor nog veel meer. Steeds verantwoordelijk, loyaal, attent op alles en iedereen, energiek, kritisch maar steeds met respect. Zo’n belangrijke positie binnen RKDSV. Corrie, dank je wel.
 
Het eerdere afscheid, de bloemen en het welgemeende grote applaus uit de ledenvergadering is ontzettend verdiend!

Deel dit artikel

Afscheid Corrie van den Hout

  • Datum
    18 december 2023
In de ALV van afgelopen november 2023 is afscheid genomen van Corrie van den Hout als bestuurslid van RKDSV. Het bestuur had al eerder intern Corrie bedankt voor haar geweldige bijdrage.
 
Corrie is vanaf 2016 bestuurslid geweest van RKDSV. Corrie heeft ontzettend veel gedaan voor onze vereniging. Ze was verantwoordelijk voor alles m.b.t. de wedstrijden en het wedstrijdsecretariaat, de e-mail, de contacten met de KNVB en de ledenadministratie. Maar eigenlijk op de achtergrond voor nog veel meer. Steeds verantwoordelijk, loyaal, attent op alles en iedereen, energiek, kritisch maar steeds met respect. Zo’n belangrijke positie binnen RKDSV. Corrie, dank je wel.
 
Het eerdere afscheid, de bloemen en het welgemeende grote applaus uit de ledenvergadering is ontzettend verdiend!

Deel dit artikel