Nieuwe website RKDSV

Nieuwe website RKDSV

  • Datum:
    9 augustus 2023

Het seizoen gaat weer bijna van start en de onze voetballers hebben hun welverdiende rust gehad.

Tijdens deze zomerstop is er samen met van Laarhoven ICT hard gewerkt aan een nieuwe website voor onze club. De oude website was verouderd en het was tijd voor een frisse website die klaar is voor de toekomst. Samen met enkele leden van de club is er een website ontwikkeld die makkelijk toegankelijk is en waar straks alle informatie rondom RKDSV te vinden is.

Zo kun je er straks het volgende vinden:
– Nieuwsartikelen
– Teaminformatie
– Jeugdzaken
– Programma
– Uitslagen
– Standen
– Activiteiten
– Kleding
– Sponsoren

En nog veel meer!

We zijn trots op het eindresultaat dus kijk gerust even rond op onze nieuwe website!

Deel dit artikel

Nieuwe website RKDSV

  • Datum
    9 augustus 2023

Het seizoen gaat weer bijna van start en de onze voetballers hebben hun welverdiende rust gehad.

Tijdens deze zomerstop is er samen met van Laarhoven ICT hard gewerkt aan een nieuwe website voor onze club. De oude website was verouderd en het was tijd voor een frisse website die klaar is voor de toekomst. Samen met enkele leden van de club is er een website ontwikkeld die makkelijk toegankelijk is en waar straks alle informatie rondom RKDSV te vinden is.

Zo kun je er straks het volgende vinden:
– Nieuwsartikelen
– Teaminformatie
– Jeugdzaken
– Programma
– Uitslagen
– Standen
– Activiteiten
– Kleding
– Sponsoren

En nog veel meer!

We zijn trots op het eindresultaat dus kijk gerust even rond op onze nieuwe website!

Deel dit artikel