Troosteloze middag voor RKDSV 1

Troosteloze middag voor RKDSV 1

  • Datum:
    20 november 2023

Teveel wind, bladeren en (tegen-) goals

Misschien was bij het verzamelen de doodse stilte op de Alsie al een voorteken. Het leek anders dan anders toen Diessen op weg ging naar de nummer 3 van de competitie. Bladeren waaien over het kunstgrasveld de temperatuur is prima.

Al snel een grote kans vanuit een foutje achterin bij FC Tilburg. Sven Bastings speelt de bal naar Bram van Gestel maar deze grote kans wordt gemist. Dan komt Sam Linnemans aan de bal rond de 16 en haalt uit. De bal hoog de goal in, de 1-0 is gemaakt. Het druk zetten werkt goed, zo volgen er vele corner en ontstaan er ook enkele schietkansen voor Raoul Iselin en Bram van Gestel. Diessen is in deze fase sterker. Maar dan een nodeloos foutje achterin, de terugspeelbal is te kort en de spitsen van FC Tilburg zijn scherp en werken genadeloos af (1-1).
De mooiste actie van vandaag kwam van Sietse Verhoeven, met een lichaamsschijnbeweging stuurt hij zijn tegenstander het bos in, dribbelt op naar de middenlijn en stuurt heerlijk met buitenkantje rechts Sam Linnemans weg. Helaas rondt Sam het niet goed af.
Nu komt FC Tilburg onder de druk uit. Een bal over onze laatste linie, waar niet met de man meegelopen wordt en deze wordt onhoudbaar afgewerkt, 2-1. Al snel weer een uitbraak over rechts van FC Tilburg en een hele goede voorzet die een niet te missen kans geeft aan de centrumspits (3-1). Zo snel goals tegen dat is weer schrikken. In de rust koppies bij elkaar, een wissel en de kansen worden besproken.

Maar meteen na rust slaat FC Tilburg weer genadeloos toe, een vlijm scherpe counter 4-1, dat doet wat met onze spelers. Enkele wissels, met het debuut voor Bart Aarts, proberen de Diessense jongens de draad weer op pakken. Bart krijgt al snel een kansje als de keeper de bal niet vast houdt, in de kluts is de keeper de gelukkige. Maar meteen daarop weer een vlijm scherpe counter, 5-1. Dan een penalty voor RKDSV vanwege het onderuit trekken van Bart Aarts, de stopper krijgt zijn 2e geel en moet vertrekken. Tijn Jansen schiet onberispelijk in, 5-2. Als de zwart witten een aanval opzetten over links en Bram van Gestel net niet kan afronden, scoort FC Tilburg aan de andere kant  en wordt de eindstand bereikt 6-2. Hoe kan dit?, vraagt iedereen zich af. Maar gelukkig was het droog…

Deel dit artikel

Troosteloze middag voor RKDSV 1

  • Datum
    20 november 2023

Teveel wind, bladeren en (tegen-) goals

Misschien was bij het verzamelen de doodse stilte op de Alsie al een voorteken. Het leek anders dan anders toen Diessen op weg ging naar de nummer 3 van de competitie. Bladeren waaien over het kunstgrasveld de temperatuur is prima.

Al snel een grote kans vanuit een foutje achterin bij FC Tilburg. Sven Bastings speelt de bal naar Bram van Gestel maar deze grote kans wordt gemist. Dan komt Sam Linnemans aan de bal rond de 16 en haalt uit. De bal hoog de goal in, de 1-0 is gemaakt. Het druk zetten werkt goed, zo volgen er vele corner en ontstaan er ook enkele schietkansen voor Raoul Iselin en Bram van Gestel. Diessen is in deze fase sterker. Maar dan een nodeloos foutje achterin, de terugspeelbal is te kort en de spitsen van FC Tilburg zijn scherp en werken genadeloos af (1-1).
De mooiste actie van vandaag kwam van Sietse Verhoeven, met een lichaamsschijnbeweging stuurt hij zijn tegenstander het bos in, dribbelt op naar de middenlijn en stuurt heerlijk met buitenkantje rechts Sam Linnemans weg. Helaas rondt Sam het niet goed af.
Nu komt FC Tilburg onder de druk uit. Een bal over onze laatste linie, waar niet met de man meegelopen wordt en deze wordt onhoudbaar afgewerkt, 2-1. Al snel weer een uitbraak over rechts van FC Tilburg en een hele goede voorzet die een niet te missen kans geeft aan de centrumspits (3-1). Zo snel goals tegen dat is weer schrikken. In de rust koppies bij elkaar, een wissel en de kansen worden besproken.

Maar meteen na rust slaat FC Tilburg weer genadeloos toe, een vlijm scherpe counter 4-1, dat doet wat met onze spelers. Enkele wissels, met het debuut voor Bart Aarts, proberen de Diessense jongens de draad weer op pakken. Bart krijgt al snel een kansje als de keeper de bal niet vast houdt, in de kluts is de keeper de gelukkige. Maar meteen daarop weer een vlijm scherpe counter, 5-1. Dan een penalty voor RKDSV vanwege het onderuit trekken van Bart Aarts, de stopper krijgt zijn 2e geel en moet vertrekken. Tijn Jansen schiet onberispelijk in, 5-2. Als de zwart witten een aanval opzetten over links en Bram van Gestel net niet kan afronden, scoort FC Tilburg aan de andere kant  en wordt de eindstand bereikt 6-2. Hoe kan dit?, vraagt iedereen zich af. Maar gelukkig was het droog…

Deel dit artikel